megaogoloshennya.com.ua

uk_UA

Правила записування оголошень

Níže uvedená pravidla jsou nedílnou součástí užívání poskytovaných služeb a je povinen je dodržovat každý, kdo u nás chce inzerovat. V případě porušení pravidel jsou správci oprávněni dotyčným zamítnout či smazat inzeráty a uživatelské účty, proto doporučujeme všem inzerentům, aby si je důkladně přečetli.

Дотримуйтесь правил пристойності та законів

Само собою. перше правило – це порядність при дотриманні законів – уникайте, будь ласка, образливих виразів, вияснення стосунків, пропаганду різних нелегальних політичних рухів, і взагалі – усіх інших речей, які порушують загальні правила порядку та закони.

Дотримуйтесь вказівок адміністраторів сайту

Адміністрація серверу залишає за собою право видаляти будь-який зміст сайту, який на їхню думку порушує закони, правила хорошого тону і є недоречний з інших причин. Одночасно залишаємо за собою право не надавати доступ користувачам, які будуть вести себе вище вказаним способом або прямо порушать правила і умови роботи, наприклад блокуванням реєстрації, ящика електронної пошти або IP адресу.

Давайте оголошення тільки у відповідні секції

Записуйте, будь ласка, оголошення i фірми тільки у відповідні категорії. Якщо Ви не можете для свого оголошення знайти відповідну секцію, негайно вийдіть на нас, будь ласка, ми після зрілих роздумів створимо нову секцію. Увага! Під відповідною категорією не мається на увазі близька по смислу категорія! Напр. пропозиція страхування автомобілю не повинна знаходитись в секції легкових автомобілів! Сюди, само собою, належить тільки розділ оголошень на окремі і конкретні автомобілі.

Давайте оголошення на одну річ в одну секцію тільки один раз

За порушення правил пристойного давання оголошень вважаємо також повторне вкладання одного і того ж або подібного оголошення в одну категорію декілька разів підряд, а користувачі, які це будуть робити повторно, піддають себе загрозі блокування їхнього рахунку або IP адресу. Якщо напр. даєте оголошення на пропозицію на роботу, вкладіть її в дану секцію тільки один раз – навіть якщо це сформулюєте інакше, все рівно є то той ж предмет і може пропонуватися тільки один раз.

Давайте оголошення в межах розумного

Сервер призначений в першу чергу для приватних оголошень, тобто навіть якщо оголошення можуть вкладати фірми, усі повинні дотримуватись лімітів, встановлених адміністраторами. Ми не хочемо зайвий раз перенасичувати розділ оголошень вкладанням декількох оголошень підряд від того ж користувача чи пересиченням одної секції оголошень від одного користувача в загальному. В загальному вважається, що не мали б в одній секції вкладатися більше як два оголошення підряд від одного користувача. Також не допускається будь-яка автоматизація розділу оголошень, за винятком тих, що дозволив наш адміністратор. Перевищення лімітів вважається порушенням правил і порушник виставляє себе вище вказаним санкціям.

Давайте оголошення тільки на конкретний товар та послуги

Дозволяється давати оголошення тільки на конкретні предмети або послуги. Розділ безкоштовних оголошень не призначений (на відміну від оплачуваної реклами) для реклами, але для прямої купівлі і продажу. Якщо напр. Ви продаєте обчислювальну техніку, виберіть із своєї пропозиції якісь конкретні товари і давайте оголошення на кожен з них в окремих розділах оголошень – в кінці тексту оголошення можете, само собою, вказати, що продаєте цей товар в більшій кількості.

Давайте оголошення так, щоб зацікавлена особа основну інформацію отримала уже на цьому порталі

Забороняється вкладати оголошення типу «для отримання більш детальної інформації напишіть нам e-mail. Текст, який можна записати до оголошення, досить довгий для повідомлення більшості пропозицій, а крім того, тут є можливість приєднання до оголошення активного посилання. Витягування електронних адрес від людей і замаскування підозрілої діяльності ми не будемо терпіти. Це стосується, головним чином пропозицій робочих місць і тимчасових робочих місць, де потрібно вказувати конкретні вимоги до претендента та робочі обов’язки на даному вакантному місці, в противному випадку оголошення не будуть затверджені.

Використовуйте щонайконкретніші посилання

Посилання вкладайте в оголошення тільки в колонку, яка для цього призначена і спрямовуйте їх щонайточніше. Це повинно бути посилання на сайт прямо на предмет або послугу (на жодні homepage фірм, де купець повинен предмет або послугу ще шукати).

Забороняється вживати системи комісійних

Забороняється давати оголошення на сайти або послуги, які працюють на принципі так зв. refferal або affiliate програми. Суттю цих програм являються комісійні для користувача, який дасть оголошення, за кожного дальшого, якого він приведе. На цьому само собою немає нічого поганого, але на жаль, в кінцевому результаті це приводить до поглинання розділу оголошень посиланнями на ті ж сайти, що, само собою, пошкоджує відвідувачів.

Забороняється вкладати анімовані малюнки

Забороняється вкладати анімовані GIFy – анімація призначена для реклами а не для оголошень і багатьох користувачів тільки лишній раз турбує.

Заборона конкуренції

Забороняється вкладати посилання на інші сайти з оголошеннями або аукціонами або іншим способом робити рекламу конкуренції, тобто сайтам, які мають таку ж орієнтацію – якщо Ви хочете продавати посередництвом цього серверу, робіть це, будь ласка, прямо.

Виступайте транспарентно

Забороняється утворювати багато рахунків користувачів.

Забороняються підозрілі розділи оголошень і обманні розділи оголошень

Крім оголошень, які порушують вище вказані правила, існують також певні проблематичні види оголошень, які на основі зворотного зв’язку з користувачами не користуються популярністю. Мова йде, напр. про пропозиції робочих місць в різних wellness-центрах, регенерацію і т.п. , роботу консультантів-косметологів, також різні прийняття рекламних електронних листів, заповнювання анкет, дистрибуцію рекламних листівок, комплектування виробів і т. п. Ці оголошення часто містять великий риск шахрайства і «літаків», за ними скриваються різні MLM, referral і affiliate системи і їх подавачі часто порушують інші правила і мають тенденцію посилати СПАМи. Тому ми спрямовуємо свою увагу на ці оголошення і більшість з них зразу ж відказуємось публікувати і видаляємо рахунки користувачів тим, хто їх вклав.